Cantaş Sigorta Aracılık Hizmetleri, Ragıp Ekşioğlu tarafından kurulmuştur. 1984 yılından bu yana İşyeri Sigortaları, Araç Sigortaları, Nakliyat Sigortaları, Emeklilik Sigortaları, Sağlık Sigortaları vb. tüm sigorta branşlarında hizmet vermektedir.

Cantaş Sigorta Aracılık Hizmetleri, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak 27 yıldır müşterilerine en iyi hizmeti sunmakta ve oluşabilecek tüm risklere karşı onları güvence altına alarak karşılıklı güven ve memnuniyetin sağlandığı uzun vadeli işbirliği oluşturmaktadır.

Cantaş Sigorta Aracılık Hizmetleri Allianz Sigorta A.Ş. yetkili acentesi olarak amacımız; satış öncesi ve sonrası beklentilerini saptayarak, kısa zamanda hızlı ve doğru çözümler üretmek, müşterilerimizin risklerini değerlendirerek, ihtiyaçlarına en uygun ve ekonomik poliçeyi hazırlamak, hasar/tazminat durumu oluştuğunda bilgilendirme ve yönlendirme yaparak bu süreci kolaylaştırmak ve nitelikli, kaliteli ve kesintisiz hizmet vererek maksimum memnuniyeti sağlayabilmek için Sigorta Şirketi ile arasında bir köprü vazifesi yapmaktır.

İstanbul - Şişli Allianz Sigorta Acentesi
Cantaş Sigorta

Adres
Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No: 53 Zincirlikuyu Şişli İstanbul

Telefon
0(212) 910 11 50
0(212) 219 58 43
0(212) 219 58 44(fax)

Copyright 2024 - Tüm hakları Allianz’a aittir.